Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 8.ročník odborné konference na téma:

"Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě"

která se koná dne  26. 10. 2011 v Brně hotelu Holiday Inn

Hlavní tématické okruhy odborné konference:

 • Zkušenosti a názory představitelů automobilového průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Řízení kvality, výkonnosti a rizik v automobilovém průmyslu
 • Řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce
 • Optimalizace výrobních nákladů v automobilovém průmyslu
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Cílem konference je vzájemná výměna zkušeností a názorů představitelů výrobců vozidel, výrobců dílů a příslušenství, ekonomů, odborníků a zástupců podniků, které se podílejí na rozvoji automobilového průmyslu.

Konference bude tlumočena do anglického jazyka.

Věříme, že účast na konferenci bude pro Vás a Vaši společnost přínosná

Těšíme se na setkání s Vámi

S úctou a přáním mnoha úspěchů

Ing. Petr Mandelík, Ph.D.

Konference s.r.o.
Tel.: 777 635 758
E-mail : mandelik@konference.org
www.konference.org

 

Program konference :
 
9:00 - Slavnostní zahájení
 
9:05 – 11:00 Vývoj ekonomiky v ČR a ve světě a dopad na automobilový průmysl, Trendy automobilového průmyslu v ČR a ve světě,  Strategie výrobců automobilů, požadavky na dodavatele, Názory a zkušenosti představitelů výrobců automobilů, Diskuse 
 • Ing. Pavel Řežábek, Ph.D., Člen bankovní rady a vrchní ředitel České národní banky,
 • Ing. Antonín Šípek, Ředitel Sdružení automobilového průmyslu ČR, 
 • Ing. Martin Červeňanský, Združenie automobilového priemyslu SR 
 • Ing. Bohdan Wojnar, Člen představenstva, ŠKODA AUTO, a.s. 
 • Ing. Pavel Hortlík, Výrobní ředitel společnosti Futaba Czech, s.r.o. - hlavní dodavatel TPCA  
Strategie rozvoje automobilového průmyslu Ruské federace a možnosti založení společných podniků na území zvláštních ekonomických zón RF

 • Alexandr Vladimirovič Turov, Obchodní rada Ruské Federace v ČR
11:00 – 11:15 Přestávka na kávu
 
11:15 – 12:30 Názory a zkušenosti představitelů výrobců nákladních automobilů a autobusů  
 • Ing. Pavel Pachovský, Generální ředitel, IVECO CZECH REPUBLIC 
 • Ing. Miroslav Křížek, Ředitel strategických projektů, Člen Představenstva TATRA, a. s. 
 • Ing. Marián Lipovský, Člen představenstva, ZETOR TRACTORS a.s.
 
2011 Global Auto Executive Survey  
 • Ing. Jan Linhart, Partner, KPMG Česká republika 
Efektivita obchodu v 21. století  
 • Ing. Petr Hampejs, Microsoft Česká republika 
12:30 – 13:30    Oběd
 
 
13:30 – 15:00 Názory a zkušenosti dodavatelů v automobilovém průmyslu  
 • Ing. Michal Nosek, Předseda představenstva a generální ředitel, Plastika a.s. 
 • Ing. Jan Pýcha, Generální ředitel, BRANO a.s.
Rychlá a flexibilní reakce na změny v plánování v automobilovém průmyslu  
 • Ing. Michael Hégr, Minerva Česká republika, a.s. 
Podpora firemního rozhodování a partnerské kooperace
 • Ing. Ján Zajíc, Managing Director Clever Decision, spol. s r.o.
Facility Management – možnosti úspory nákladů  
 • Ing. Otakar Kvapil, jednatel a výkonný ředitel, KAF Facility, s.r.o.
Podpora vývoje a inovací u dodavatelů v automobilovém průmyslu 
 • Ing. Vilém Patloka, Ředitel společnosti SC&C Partner
Zvyšování efektivnosti u dodavatelsko odběratelských vztahů 
 • Ing. Zdeněk  Vejvoda, jednatel společnosti Neuran s.r.o. 
Rizikovost exportních teritorií z pohledu úvěrové pojišťovny 
 • Ing. Július Kudla, Předseda představenstva a generální ředitel,Euler Hermes Čescob, úvěrová pojišťovna, a.s.
15:00 – 15:15   Přestávka na kávu
 
15:15 - 17:00 Zavádění inovací, Podpora rozvoje automobilového průmyslu, Možnosti zvyšování produktivity, Spolupráce výrobců, dodavatelů, podpůrných organizací a společností v automobilovém průmyslu 
 • Ing. Ladislav Glogar, Výkonný ředitel,Moravskoslezský Automobilový Klastr 
 • Ing. Aleš Plíhal, ředitel společnosti, ESAB VAMBERK, s.r.o.
 • Miloslav Kořínek,  ISCAR ČR s.r.o.
 • Ing. Petr Havlík, vedoucí útv.obchodu a marketingu, SWELL,spol. s r.o.
 • Ing. Luděk Kovář, Ph.D., technický ředitel, MECAS ESI s.r.o.
 • Ing. Zdeněk Haumer, Festo, s.r.o., 
 • Bohuslav Černý,  SCHOELLER ARCA SYSTEMS s.r.o.
 • Ing.Tomáš Budař, CTP Invest, spol.s.r.o. 
Trendy vývoje na trhu automobilů v USA, Asii a Evropě  
 • Doc. Ing. Stanislav Škapa, Ph.D., Ekonom
17:00 Raut s ochutnávkou moravského vína
Microsoft

Microsoft Dynamics je řada podnikových řešení pro řízení fi nancí, vztahů se zákazníky, dodavatelských řetězců a výroby. Pomáhají malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji a zlepšovat veškeré firemní procesy. Tato adaptabilní podniková řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů.

100%  Škoda auto

ŠKODA AUTO – vývoj, výroba a prodej osobních automobilů Škoda Superb, Roomster, Octavia, Yeti, Praktik a dalších i originálních náhradních dílů a příslušenství.

100% REWORK, s.r.o.

Společnost 100% REWORK s.r.o. založena v roce 2001 působí na našem trhu v oblasti poskytování služeb pro automobilový průmysl. Jsme certifikovaná společnost dle ČSN EN ISO 9001:2001. Nabízíme kontrolní, třídící, měřicí práce a drobné opravy dílů – REWORK. Působíme v pěti pobočkách na území celé české republiky. Máme stabilní proškolený personál a tím jsme schopni zajistit kvalitu poskytovaných služeb. Používáme vlastní měřicí přístroje, měřidla (mikroskopy, lupy, endoskopy …), ruční a stolní vrtačky, brusky a další potřebně nářadí a přístroje. 

Představení partnera 100% REWORK, s.r.o.

Air Liquide Welding

Air Liquide je předním světovým dodavatelem plynů pro průmysl, zdravotnictví a životní prostředí.Společnost Air Liquide byla založena v roce 1902. Působí v 75 zemích světa a v součastnosti zaměstnává skoro 42.300 lidí. Air Liquide dodává své produkty více než 1 milionu zákazníků. Obrat v roce 2009 dosáhl celkové částky 11,976 miliard EUR. Nabízíme inovativní řešení založená na stále se rozvíjejících technologiích. Naše plyny jsou nepostradatelné pro zlepšení mnoha průmyslových procesů v průmyslu zpracovatelském, těžkém, potravinářském, elektronice, zdravotní péči a souvisejících aktivitách.

ARBURG, spol. s r.o.

Firma ARBURG spol. s r.o. působí v České a Slovenské republice jako dceřiná společnost německého výrobce ARBURG GmbH + KG, který patří mezi světové lídry ve výrobě nejen vstřikovacích strojů, ale i robotických systémů, komplexních výrobních pracovišť a periferií. Vstřikovací stroje ALLROUNDER vychází z intenzivního více jak padesátiletého výzkumu aplikovaného do modulární koncepce strojů. Jako generální dodavatel nabízí společnost ARBURG spol. s r.o. i realizaci automatizovaných pracovišť, která mimo vstřikování zajišťují manipulaci s dílci, záliskování, montážní perace, kontrolu kamerovými systémy, balení aj.

Automotive

Vůdčí výrobce oceli. SSAB bylo prvním výrobcem, který vyvinul nové oceli pro smysluplnější každodenní život. Dnes jsme vůdčím výrobcem vysokopevnostních ocelí. Pevnější, lehčí a trvale udržitelý svět. Společně s Vámi, našimi zákazníky, využije SSAB, více než kdokoli jiný, úplný potenciál lehčích, pevnějších a odolnějších ocelových výrobků.

Bibby Financial Services, a.s.

Bibby Financial Services, a.s. je v současnosti největší factoringovou společností specializovanou na provozní financování malých a středních firem v České republice. Svým klientům poskytujeme komplexní finanční servis v oblasti provozního financování na principech factoringu, nad rámec běžných bankovních standardů, na základě individuálně a nezávisle posuzovaných podmínek a respektování požadavků časově flexibilního řešení. Klientům pomáháme překlenout výkyvy v hotovosti, stabilizovat cash flow, snížit rizika problematické platební morálky odběratelů a omezit dopad ekonomické krize na jejich podnikání. Náležíme k Bibby Financial Services, největší nezávislé factoringové společnosti Velké Británie s globální působností.

Bollhoff

Datum založení firmy Böllhoff sahá do roku 1877. Böllhoff roste společně se svými zákazníky již více než 130 let a stále rozšiřuje nabídku svých produktů a služeb. Obchodní a výrobní síť koncernu Böllhoff zahrnuje 42 firem umístěných na 5 kontinentech, v 21 zemích. Tým Böllhoff s cca. 2000 motivovanými zaměstnanci přispívá k vyšší produktivitě a procesní optimalizaci zákazníků na všech důležitých trzích.Böllhoff-sortiment zahrnuje více než 100.000 položek - od standardních šroubů přes zvláštní díly až po zcela automatické montážní stroje. V rámci svých logistických kompetencí poskytuje Böllhoff službu Ecosit® , tedy ekonomické obstarávání a dodávání C-dílů v čase.

Bottling Printing

Společnost Bottling Printing s.r.o., specialista v oblasti průmyslového značení a kódování, pomáhá řešit problémy s identifi kací produktů nabídkou širokého sortimentu digitálních potiskovacích systémů pro každý úsek výroby. Společnost Bottling Printing s.r.o. je výhradním distributorem světového výrobce společnosti Linx Printing technologies Ltd., Matthews Swedot, Mark-O-Print, Weber Marking Systems GmbH. Mezi nejmodernější a nejprogresivnější technologie patří ink jet tiskárny a v poslední době také laserový tisk.

Castrol

CASTROL LUBRICANTS (CR), S.R.O., DIVIZE INDUSTRIAL, poskytuje na celém území ČR komplexní služby Castrol Advantage pomáhající zákazníkům řešit náročné úkoly, před které jsou v dnešním konkurenčním světě postaveni. Tento komplexní program zahrnuje široké spektrum celosvětově aplikovaných produktů a služeb včetně technických konzultací a doporučení vhodných maziv a technologických kapalin, širokých servisních služeb a kompletního fluid managementu. Naši vysoce kvalifikovaní specialisté jsou připraveni všem zákazníkům a potencionálním partnerům nejen poradit s aplikací, ale také sdílet své hluboké znalosti a zkušenosti z oboru.

Clever Decision

Clever Decision je moderní konzultační softwarová společnost specializující se na Business Intelligence. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby od analýzy potřeb, návrhu, vývoje a implementace řešení, zaškolení, podpory provozu až po další rozvoj řešení. Nabízíme: Corporate Performance Management; Application Development; Business Intelligence; Data Management; Data Warehousing a Data Integration.

CTP Invest, spol. s r.o.

CTP je developerská společnost zaměřená na výstavbu komerčních nemovitostí v CEE, především v České republice. Společnost CTP je v tuto chvíli jedničkou na trhu mezi developery, která nabízí veškeré služby od vyhledání správného pozemku, zajištění veškerých povolení až pro správu a údržbu nemovitosti a parku. Pod CTP portfolio spadá celkem 36 lokalit. Příjem z nájmů v letošním roce opět vzroste a to na 95mil. EUR a vlastní celkem 1,65 mil. m2 zastavěné plochy.

ČSJ

Váš partner na cestě za vyšší kvalitou. Česká společnost pro jakost je občanské sdružení, které nabízí svým členům a zákazníkům vzdělávání, semináře, konference a publikace v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality, certifikaci osob a certifikaci systémů managementu a výrobků.

DHL Freight

DHL je největší mezinárodní společnost v oblasti expresní, nákladní přepravy a logistiky. DHL Freight nabízí komplexní řešení pro mezinárodní i vnitrostátní přepravu, celovozové přepravy i pro konsolidaci kusových zásilek v Evropě. Zajišťujeme přepravu po silnici, železnici i kombinací obou těchto způsobů přepravy. Transportní řešení z domu do domu pokrývají celou Českou republiku a Evropu. DHL Freight zajistí rychlé celní odbavení, poradenství nebo outsourcing a skladování.

ESAB

Společnost ESAB je jedna z největších společností v oboru svařování. Po celou dobu své existence neustále zlepšuje stávající metody svařování, přídavné svařovací materiály i svařovací a řezací techniku, ale je stále aktivní i na poli vývojovém. Firma ESAB se staví čelem všem výzvám, které nám neustále předkládá rychlý rozvoj techniky. Dnes firma vyrábí svařovací materiály a zařízení skutečně pro všechny svařovací a řezací metody a aplikace.

Esi

Společnost MECAS ESI s.r.o. byla založena v roce 1995 jako MECAS s.r.o. Vzhledem k dosaženým úspěchům se v roce 2001 stala zastoupením společnosti ESI GROUP pro země Střední a Východní Evropy. Kromě České republiky se stará zejména o zákazníky ze Slovenska, Maďarska, Polska, Slovinska, Rumunska, Bulharska a ze států bývalého Sovětského svazu. Tým inženýrů MECAS ESI s.r.o. poskytuje technickou podporu a konzultace v oblasti simulací nárazových zkoušek, zkoušek z oblasti pasivní bezpečnosti, výrobních procesů tváření, lití, svařování, tepelného zpracování, ale také například vibroakustiky, proudění a elektromagnetické kompatibility.

Euler Hermes Čescob, úvěrová pojišťovna

Euler Hermes Europe SA, organizační složka (dříve Euler Hermes Čescob, úvěrová pojišťovna, a.s.) byla založena v roce 1997 jako první specializovaná soukromá úvěrová pojišťovna v České republice. Společnost je součástí skupin Euler Hermes, AGF a Allianz. Euler Hermes disponuje v České republice dynamickým a kvalifikovaným týmem pracovníků, kteří znají situaci na domácím trhu. Byla vytvořena dostatečná síť informačních zdrojů a partnerů pro kvalifikované posouzení domácích rizik a následné vymáhání pohledávek. Euler Hermes jako jediná úvěrová pojišťovna v ČR umožňuje on-line napojení na databázi skupiny Euler Hermes. Odpadá pak zbytečná administrativa a klient může prověřovat bonitu svých vybraných odběratelů přímo z kteréhokoliv počítače připojeného k internetu v rámci žádosti o prověření bonity odběratele (žádosti o úvěrový limit).

Fabory

Fabory je přední evropský dodavatel spojovacího materiálu a nářadí pro profesionály. Šrouby, matice, podložky, kolíky, nýty, závitové tyče, vruty a mnohé další v nejrůznějším provedení – to je naše specializace.Společnost byla založena v roce 1947 v Nizozemí a od té doby expandovala do řady zemí. V České republice působíme od roku 1996 a po nedávném otevření prodejen v Chomutově, Opavě a Mladé Boleslavi k dnešnímu dni provozujeme již celkem 17 obchodů, ve kterých nabízíme nejširší sortiment kvalitního spojovacího materiálu na českém trhu.

Festo

Společnost Festo je přední celosvětový dodavatel automatizačních technologií a pořadatel průmyslových školení a vzdělávacích programů pro průmysl. Náš cíl: Maximální produktivita a konkurenceschopnost našich zákazníků. Naše inovace v pneumatické a elektrické automatizační technologii přinášejí vysokou produktivitu a maximální užitek pro vaši společnost. Elektrické a pneumatické prvky a řešení pro procesní a průmyslovou automatizaci. Přes 300 000 zákazníků z automobilového, elektrotechnického a papírenského průmyslu a potravinářství využívá našich znalostí v automatizaci.

Flexima

FLEXIMA s.r.o. - Váš profesionální partner v oblasti kvality. Nabízíme třídící, kontrolní, opravné a rework práce pro firmy automobilového průmyslu. Práci provádíme po celé ČR i mimo ni již téměř 10let. V roce 2002 jsme získali certifi kát ISO 9001:2000, později členové SAP. Stovky spokojených zákazníků dokládají vysoký standart a efektivitu naší práce.

Iscar ČR, s.r.o.

Výhradní zastupitelská pobočka mateřské izraelské firmy ISCAR Ltd. pro území České republiky ISCAR ČR s. r. o., byla založena v létĕ roku 1992 v Plzni. Mateřská firma sídlí v izraelském Tefenu a patří již řadu let ke svĕtové špičce v oblasti vývoje, výroby a celosvĕtové distribuce obrábĕcích nástrojů a řezných materiálů, které nacházejí uplatnĕní v nejrůznĕjších průmyslových odvĕtvích vyspĕlých zemí všech kontinentů.

KAF Facility

Společnost KA F Facility, s.r.o. patří k významným dodavatelům facility služeb pro komerční objekty, průmyslové závody, developery a investory. Specializuje se na Facility Management, čištění a úklid, dodávky chemie a materiálů a řešení služeb. Od svého založení roku 1989 KAF Facility zrealizovala zakázky pro významné firmy za více než 2 miliardy Kč. Od října roku 2011 patří do francouzské skupiny ATALIAN – jednoho z největších evropských poskytovatelů multitechnických služeb v oblasti facility managementu.

Koyo

Společnost Koyo Bearings Česká republika, s.r.o. se sídlem v Olomouci je součástí japonské nadnárodní společnosti JTEKT Corporation a patří do skupiny společností částečně vlastněných automobilkou Toyota. Korporace JTEKT se řadí mezi světové špičky ve výrobě ložisek a automobilových řídících systémů. Závod Koyo v Olomouci se soustředí na výrobu jehličkových ložisek, válečkových ložisek a kladek do automobilového průmyslu, strojírenství a distribuci. Díky trvale vysoké kvalitě a výkonu svých výrobků se Koyo prosadila mezi průmyslovými výrobci a výrobci automobilů na celém světě.

KPMG, s.r.o.

Společnost KPMG Česká republika patří mezi přední poskytovatele auditních, daňových, poradenských a právních služeb. K našim klientům patří komerční firmy, vládní instituce, subjekty veřejného sektoru a neziskové organizace. Vyžadují od nás konzistentní úroveň služeb, která čerpá z vysokých odborných kvalit, přehledu o dění v jednotlivých odvětvích a znalosti místních podmínek.

MBtech Bohemia s.r.o.

MBtech Bohemia je předním poskytovatelem vývojových služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu. V České republice zahájila svoji činnost v roce 1996 a v současné době na pobočkách v Praze, Plzni a Mladé Boleslavi zaměstnává více než 350 pracovníků. Značka MBtech přitom sdružuje veškeré služby a produkty ve čtyřech segmentech: MBtech vehicle engineering, MBtech powertrain solutions, MBtech electronics solutions a MBtech consulting. Zcela nezávisle na tom, zda se jedná o komponenty, systémy nebo moduly, zda je požadován nový vývoj, integrace nebo testování: MBtech podporuje výrobce a dodavatele automobilů a letadel počínaje detailní specifikací, přes konstrukci, výpočty a testování až po prototypovou výrobu.

Minerva

Společnost Minerva Česká republika je významným dodavatelem podnikových řešení zaměřených na výrobní a distribuční společnosti s hlavním produktem QAD Enterprise Applications. Specializuje se na výrobní odvětví: automobilový průmysl, strojírenství a elektrotechnika. Cílem Minervy ČR je rozvíjet vztahy se zákazníky a intenzivně pracovat na tom, aby zvyšovala jejich konkurenceschopnost a pomáhala jim zdokonalovat hlavní podnikové procesy na nejvyšší možné úrovni. V oblasti poskytovaných služeb se Minerva ČR zaměřuje na silné projektové řízení, flexibilitu a kvalitu.

Motip Dupli Group

MOTIP DUPLI s.r.o. – Váš profesionální partner v oblasti autolaků, dekoračních barev ve sprejích, opravných tužek, ochranných nástřiků, technických sprejů, tmelů, ochranných nástřiků a autokosmetiky. V naší nabídce najdete i široký sortiment profesionální autolaků a barev pro použití v průmyslovém odvětví a stavebnictví. Vše doplňují výrobky pro renovaci a údržbu domácnosti a zahradě a rozsáhlá nabídka autodoplňků.

Neuran

Neuran s.r.o. je technologická konzultační firma, která působí jako poskytovatel inženýrských služeb. Na trhu je od 2009, specializuje se na automobilový průmysl. Ve firmě působí zaměstnanci s patřičnou úrovní technického vzdělání a zkušeností v oboru. Firma působí nejen v ČR , ale i v dalších evropských zemích (Slovensko, Německo, Maďarsko, Bosna ...) Zákazníci jsou zejména velké nadnárodní korporace. Spolupracujeme s odbornými firmami v rámci Evropské unie.

Ondrášek

Ondrášek – kvalita služeb a snaha maximálně uspokojit zákazníka. Takto lze ve stručnosti charakterizovat hodnoty naší společnosti, která vznikla před více než 15 lety. Za tuto dobu jsme se stali jedním z největších dodavatelů špičkové techniky pro označování výrobků ve všech výrobních oborech. Našimi zákazníky se staly významné podniky rozličných oborů. hlavní naší činností je prodej popisovacích zařízení francouzské firmy Markem-Imaje - jednoho z největších výrobců ink-jet tiskáren na světě. Zajišťujeme prodej, instalaci, zaškolení, záruční a pozáruční servis, ale také dodávky veškerého spotřebního materiálu.

Prima Bilavčík

Prima Bilavčik, s.r.o. je největší nezávislý dodavatel delkové měřící techniky v České republice. Mimo naše aktivity v České republice máme pobočky na Slovensku a v Polsku. Fůzí firem Petr Bilavčik – PRIMA a PRIMA BILAVČIK, s.r.o. se dostal prodej měřici techniky a oblast poskytování servisu, oprav a především kalibrace měřidel pod jednu firmu. Od roku 2003 provozujeme vlastni Akreditovanou kalibrační laboratoř č. 2318, v níž poskytujeme kalibrace s akreditaci pro délky, uhel, teplotu, tlak a vlhkost. Jsme členem Kalibračního sdružení České republiky a Kalibračného združenia Slovenskej republiky.

Ruukki

Ruukki dodává komponenty na bázi kovů, systémy a integrované systémy pro stavebnictví a strojírenský průmysl. Společnost má široký sortiment hutních materiálů a služeb. Ruukki má aktivity ve 30 zemích a zaměstnává přibližně 11 800 zaměstnanců. Čistý obrat byl v roce 2011 přibližně 2,8 miliardy EUR. Akcie společnosti jsou kotovány na NASDAQ OMX Helsinki (Rautaruukki Oyj: RTRKS).

Sandvik CZ

Sandvik Coromant, výrobní dceřiná společnost, je součástí skupiny Sandvik Tooling. Je synonymem pro špičku v oblasti výroby obráběcích nástrojů pro soustružení, frézování a vrtání, ale i modulárních nástrojových systémů pro soustruhy a obráběcí centra. Firma Sandvik Coromant zaměstnává přibližně 8 000 zaměstnanců a svými vlastními obchodními zástupci a specialisty je reprezentována ve více než 60 zemích světa. Vedle toho také disponuje zavedenou distribuční sítí. Jejích 20 nejmoderněji vybavených Center produktivity, která jsou rozmístěna po celém světě, poskytuje zákazníkům a vlastním zaměstnancům školení v oblasti nástrojových řešení pro obráběcí systémy.

SC&C Partner

Vzdělávací a poradenská firma SC&C Partner, spol. s r.o. vznikla v roce 1997. Zpočátku se firma věnovala převážně dodávání statistického softwaru do firem a společností v České republice. Od roku 1999, kdy jsme se poprvé seznámili s manažerskou strategií a filozofií Lean Six Sigma, se náš zájem koncentruje především tímto směrem.

Schoeller Arca Systems

Společnost Schoeller Arca Systems působící ve více než 50 zemích, poskytuje spolehlivý a vysoce kvalitní servis v oblasti plastových systémů pro přepravu. Jako inovační a ve vývoji zkušený partner pomáháme našim zákazníkům snižovat jejich celkové logistické náklady a zvyšovat atraktivitu jejich výrobků. Naše systémy jsou používány ve velké řadě průmyslových odvětví včetně automobilového průmyslu, výroby nápojů, zemědělství, maloobchodní distribuce, poštovních služeb a logistických operátorů.

STAR

STAR Group – Váš specialista jazykových a informačních služeb v automobilovém průmyslu. Software pro správu informací a manuálů, optimalizace textu manuálů, překlady a lokalizace do 70 jazyků (vč. asijských a blízkovýchodních). Správa překladové paměti a terminologie, korektury, grafická úprava, tisk, multimédia, web. 45 poboček na 4 kontinentech, tradice a kvalita od r. 1984.

Swell

SWELL je dodavatelem vývojových služeb pro automobilový průmysl v oblastech zkoušek, stavby prototypů a lisovacích nástrojů, konstrukce a numerických simulací. Součástí Centra vývojových služeb SWELL v Hořicích je akreditovaná zkušebna se zaměřením na vývojové zkoušky a vývojová prototypová dílna. SWELL je pořadatelem odborného semináře Výzkum a vývoj v automobilovém průmyslu (VVA), konaného každoročně v listopadu.

Technicoat

Technicoat s.r.o. je specialista v oblasti povrchových úprav technickými povlaky. Díky úzkým partnerským vztahům s předními světovými dodavateli povlaků jsme neustále na špičce v nabídce nových materiálů a povrchových technologií. Díky této technické vyspělosti obdržel Technicoat, jako první firma ve střední a východní Evropě licenci firmy DuPont pro nanášení fluorplastových povlaků.

Tesla Jihlava

TESLA Jihlava, a.s. - firma s tradicí od roku 1958, moderním sídlem v průmyslovém areálu v Jihlavě – Hruškových Dvorech, 300 zaměstnanci a širokým zákaznickým portfoliem. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem elektromechanických komponentů, speciálních konektorů, dílů a modulů pro automobilový průmysl a elektrotechniku. Klíčové výrobní technologie: lisování plastů vstřikováním se specializací zástřiku kovu do plastu, tváření kovů v postupových střižných nástrojích, galvanické pokovování hromadně i v pase, montáže ruční i automatizované. Všechny provozy jsou certifikovány ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001.

Xawax

ESTA XAWAX a.s. je jedním z předních poskytovatelů personálních služeb se zaměřením na flexibilní dočasné přidělení zaměstnanců. Historie značky XAWAX sahá až do roku 1999, v roce 2004 získaly firmy skupiny XAWAX mezi prvními licence Ministerstva práce a sociálních věcí opravňující k činnosti agentury práce a dlouhodobě patří mezi největší poskytovatele dočasného personálu v České republice a na Slovensku.

Automobil Industry

Brno Business

Control Engineering

EEM

Plastics Production

Řízení & Údržba

Transport a logistika

AIA

ZAP

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě - 21.ročník

23.10.2024 Brno, Quality Hotel Brno Exhibition Centre ( dřívější název Holiday Inn Brno )

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě - 20.ročník

20.9.2023 Brno, Quality Hotel Brno Exhibition Centre ( dřívější název Holiday Inn Brno )

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě - 19.ročník

19.10.2022 Brno, Quality Hotel Brno Exhibition Centre ( dřívější název Holiday Inn Brno )

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě - 18.ročník

20.10.2021 Brno, Quality Hotel Brno Exhibition Centre ( dříve Holiday Inn Brno )

Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě - 17. ročník

2.12.2020 , ON-LINE

Podpora rozvoje průmyslových firem

24.6.2020 Brno, Quality Hotel Brno Exhibition Centre ( dříve Holiday Inn Brno )

Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě - 16. ročník

23.10.2019 Brno, Holiday Inn

Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě - 15. ročník

24.10.2018 Holiday Inn, Brno

Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě – 14. ročník

25.10.2017 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Podpora inovací a vývoje nových výrobků
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě - 13. ročník

19.10.2016 Holiday Inn, Brno

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Podpora inovací a vývoje nových výrobků
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě – 12. ročník

21.10.2015 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Podpora inovací a vývoje nových výrobků
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě – 11. ročník

22. 10. 2014 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Podpora inovací a vývoje nových výrobků
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě – 10. ročník

23. 10. 2013 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Podpora inovací a vývoje nových výrobků
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj odvětví automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě – 9. ročník

24. 10. 2012 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Strategie výrobců a dodavatelů v automobilovém průmyslu
 • Podpora inovací a vývoje nových výrobků
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě

20. 10. 2010 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Podpora rozvoje automobilového průmyslu
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě

21.10.2009 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Podpora rozvoje automobilového průmyslu
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj automobilového průmyslu

30.10. 2008 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a ve světě
 • Názory a zkušenosti představitelů automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Podpora rozvoje automobilového průmyslu
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Očekávaný vývoj odvětví obchodu

28.05.2008 Brno, Holiday Inn

 • Názory a zkušenosti představitelů obchodních řetězců a dodavatelů
 • Zvyšování produktivity v odvětví obchodu prostřednictvím ICT
 • Efektivní logistika v dodavatelsko odběratelském řetězci
 • Expanze obchodní firmy na zahraniční trhy
 • Řízení značky a marketingová strategie
Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě

31. 10. 2007 Brno, Holiday Inn

 • Perspektivy automobilového průmyslu
 • Podpora rozvoje automobilového průmyslu
 • Zvyšování produktivity v automobilovém průmyslu
 • Spolupráce výrobců, dodavatelů a podpůrných společností v automobilovém průmyslu
Trendy v odvětví obchodu v ČR a SR

17. 5. 2007 Brno, Holiday Inn

 • Názory a zkušenosti představitelů obchodních řetězců a dodavatelů
 • Zvyšování produktivity v odvětví obchodu prostřednictvím ICT
 • Efektivní logistika v dodavatelsko odběratelském řetězci
 • Expanze obchodní firmy na zahraniční trhy
Zvyšování produktivity průmyslových podniků

25. 4. 2007 Brno, Holiday Inn

 • Zvyšování produktivity průmyslových podniků
 • Efektivní logistika a řízení výroby
 • Využití nových technologií a IT
 • Názory a zkušenosti představitelů průmyslových podniků
Očekávaný vývoj cen fosilních paliv

28. 3. 2007 Brno, Holiday Inn

 • Trendy a predikce vývoje cen ropy, plynu a uhlí
 • Zajištění proti výkyvům cen energií
 • Energetický management podniků
 • Zvyšování efektivnosti a produktivity energetických společností

Ing. Petr Mandelík, Ph.D.

Jednatel společnosti

tel: +420 777 635 758
e-mail: mandelik@konference.org

Mgr. Eva Hanáková

Asistentka týmu

Doc. Ing. Stanislav Škapa, Ph.D.

Ředitel výzkumu a strategických analýz

Iniciály organizátora:
Konference s.r.o.
Sídlo: Brno 643 00, Zámecká 105/22
IČ: 26966301

Bankovní spojení: Česká spořitelna, a.s.
číslo účtu : 2052770399/0800
IBAN CZ91 0800 0000 0020 5277 0399
SWIFT:GIBACZPXXXX

chci se stát partnerem